Raadio Volna
Сейчас в эфире:
Следующая:
Слушать радио
Слушать радио
Радио «Волна»
Радио «Волна»

Условия использования печенье

ALUSPÕHIMÕTTED

RADIO VOLNA kohustub austama ja kaitsma teie isikuandmeid ja teie privaatsust vastavalt kehtivatele seadustele, valdkonnaeeskirjadele ja muudele asjakohastele normidele. Et mõistaksite meiepoolset teabe töötlemist paremini, tutvustame järgnevalt teile oma isikuandmete töötlemise aluspõhimõtteid.

TEABE KOGUMINE

RADIO VOLNA pakub teile võimaluse meie veebisaidi kaudu tellida tooteid või teenuseid või registreeruda oma pakkumisega seotud eri ülesannetes osalemiseks. Veebisaidil saame teavet teie nime kohta, andmeid teiega ühenduse võtmiseks ning arveldamiseks ja tarnimiseks vajalikku teavet.

KÜPSISED

Et tagada teile asjakohaseim teave ja parim teenus saidi RADIOVOLNA.EE külastamisel, kogutakse teavet ja andmeid küpsiste abil. See aitab meil (ja teistel volitatud kolmandatel isikutel) pakkuda teile meeldivaid kogemusi meie veebisaidi külastamisel ning aitab meil täiustada oma saiti ja veenduda, et leiate otsitava kergesti.

MIS ON KÜPSISED?

Küpsised on väikesed andmehulgad, mis saadetakse teie veebibrauserisse veebiserverilt ja salvestatakse teie seadmes nii, et koduleht tunneb teie arvuti taas ära. Küpsiseid on kaht liiki: alalised ja ajutised (nn seansiküpsised). Alalised küpsised salvestatakse failina arvutisse või mobiilseadmesse pikema aja jooksul. Seansiküpsised paigutatakse ajutiselt teie arvutisse meie veebisaidi külastamisel, kuid kaovad lehe sulgemisel, mis tähendab, et neid ei salvestata teie seadmesse alaliselt. Enamik ettevõtteid kasutab küpsiseid oma veebisaitidel kasutatavuse parandamiseks ning küpsised ei suuda kahjustada teie faile ega suurendada arvutis viirusteohtu.

KUIDAS KÜPSISEID KASUTAME?

Kasutame küpsiste teavet oma veebisaidi kasutajasõbralikumaks muutmiseks ning see võimaldab meil pakkuda teile isikupärastatud soovitusi. Saame kasutada ka mitut volitatud kolmandat isikut, kes asetab meie eest küpsiseid meie veebisaidile, et osutada oma pakutavaid teenuseid. Saame kasutada seansiküpsiseid, mis võimaldavad teil kaasa võtta teavet meie veebisaidi vahelistelt lehtedelt, ilma et peaksite teabe uuesti sisestama. Alalisi küpsiseid kasutatakse omakorda eelkõige järgmiselt. Et saaksite kaasa võtta teavet meie veebisaidi vahelistelt lehtedelt, ilma et peaksite teabe uuesti sisestama. Et aidata meil teid ära tunda, kui naasete meie veebisaidile teenuste kasutamiseks. Et anda teile juurdepääs salvestatud teabele. Et tagada, et te ei peaks hakkama täitma korduvalt samu uuringuvorme. Meie (ja meie volitatud kolmandad isikud) võivad kasutada ka isikustamata teavet nii alalistelt küpsistelt kui ka seansiküpsistelt statistika eesmärgil järgmiselt. Et välja uurida, millised on veebisaidi kõige populaarsemad osad. Et jälgida veebisaidi kasutamist (sagedus ja aeg). Et välja uurida, kui sageli teie ja teised kasutajad külastavad veebisaiti ja ostavad tooteid. Et teha uuringuid, mille eesmärk on parandada teie suhtlemist veebisaidi ja meiega. Kasutame teenuse puhul järgmisi välisküpsiseid. Google Analytics (salvestatus maks. 2 aastat) Kui veebisait sisaldab linke teistele veebisaitidele, mis samuti kasutavad küpsiseid, siis neid siin ei kirjeldata.

KUIDAS KÜPSISEID KUSTUTADA?

Valite ise, kas nõustute küpsiste vastuvõtmisega või mitte. Kui soovite teada, millal teie arvuti küpsise vastu võtab, saate seadistada oma veebibrauseri sellest teavitama. Niimoodi on teil võimalus küpsis vastu võtta või tagasi lükata. Saate oma arvuti seadistada ka nii, et kõik küpsised lükatakse tagasi. Pange tähele, et küpsiste desaktiveerimist puudutavad muudatused veebibrauseris võivad hakata takistama mõne meie veebisaidi osa nõuetekohast talitlust. Üksikasjalikuma teabe küpsiste kasutamise kohta leiate saidilt http://www.aki.ee/et/kupsised

TURVALISUS

RADIO VOLNA kaitseb teie isikuandmeid tehniliste ja korralduslike turvameetmete abil. Volitamata juurdepääsu takistamiseks ja andmete õigsuse nimel kasutame tundliku teabe töötlemisel ühesuunalist krüptimist. Juurdepääs veebisaidil RADIOVOLNA.EE eeldab kasutajanime ja parooli. Teie vastutate oma parooli hoidmise eest, et vältida volitamata juurdepääsu. Ühiskasutuses arvuti korral peate alati välja logima, et kaitsta oma andmeid teiste arvutikasutajate eest.

TEABE KASUTAMINE

RADIO VOLNA käitleb ja kasutab teavet, mille olete esitanud oma soovide parema täitmise ning parema teenuse saamise eesmärgil, muutes muuhulgas veebisaidi võimalikult isikustatuks. Samuti võime teie poole pöörduda turu-uuringute eesmärgil või infolehtede abil ja eri pakkumisteks otseturunduse kaudu. RADIO VOLNA ei hakka ilma teie nõusolekuta edastama teid puudutavat teavet, v.a õigusaktidest lähtuvatel juhtudel, kui see on vajalik seoses tellitud toote või teenusega või kui RADIO VOLNA peab vajalikuks kaitsta RADIO VOLNA õigusi või omandit. RADIO VOLNA ei kasuta teadlikult teavet laste või alaealiste kohta ega teosta lastele või alaealistele suunatud turundust.

KASUTAJAKONTO VÄÄRKASUTAMINE

Pettuse- või muu teenuste väärkasutuse katse korral veebisaidil RADIOVOLNA.EE jätab RADIO VOLNA endale õiguse keelata kasutajale juurdepääsu veebisaidile RADIOVOLNA.EE ja pakutavatele teenustele.

LINGID TEISTELE VEEBISAITIDELE

Pange tähele, et lingid, mis võivad viidata sellel veebisaidil teistele veebisaitidele, võivad viia teid külastama muid veebisaite, mis sisaldavad muid eraelu puutumatuse kaitse eeskirju kui siin esitatud.

TEGEVUSPÕHIMÕTTE MUUTMINE

RADIO VOLNA võib seda tegevuspõhimõtet muuta. Soovitame teil seda tegevuspõhimõtet regulaarselt üle vaadata, et oleksite kursis, kuidas RADIO VOLNA teie isikuandmeid töötleb.

Kontaktandmed
Mediainvest Holding AS
Peterburi tee 81
Tallinn 11415 Eesti
Klienditoe meiliaadress: info@RADIOVOLNA.ee